Windows 10 1507'de 20H2 güncellemesi gelmesi

1507 aşırı eski bir sürüm. Özel bir sebebiniz yoksa kullanmanızı önermem. Ransomware yiyebilirsiniz. Belirteyim.

4 GB RAM var oyunlarda sıkıntı yaşıyorum o yüzden 1507 kullanıyorum. Windows 7 ve Windows 8.1'de sürücü sıkıntısı WLAN sürücü sıkıntısı yaşıyorum.

Şunu şuraya bırakayım izle anlarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Windows 10 1507 LTSB'de aynı sıkıntılar oluyor mu?

Veya 1809 LTSC'de?

Hocam ne alakası var şimdi. O adam bilerek kendisine salıyor adamı sistemine. Neden birisi kendi sistemine birisine vererek ransomware yerleştirmesine izin versin ki?

Hocam ne alakası var şimdi. O adam bilerek kendisine salıyor adamı sistemine. Neden birisi kendi sistemine birisine vererek Ransomware yerleştirmesine izin versin ki?

Böyle sorunlar sadece Team Viewer gibi şeyler, başka birinin bilgisayara bir şey eklemesinden mi kaynaklanıyor? Öyleyse ben öyle bir şey yapmıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı