Windows 10 20H2 güncellemesi ne zaman biter?

ahmtkr

Kilopat
Daha fazla  
Güncelleme geldi ve güncellemeye başladım fakat bilgisayar o kadar yavaşladı ki anlatamam.
Güncelleme bitmedi şu an ama en az 2 kere hazırlanıyor ve yükleniyor evresi geçti. Ne zaman biter, ne kadar sürüyor bu?

Bana da geldi, indirdim ancak yeniden başlatmadım. Sistem performansına göre biraz sürebilir ancak 10 dakikadan fazla olacağını düşünmüyorum. Umarım Microsoft yine sistemi patates eden bir güncelleme yükletmemiştir bize.

Ya sistem kötü değil, işlemci R5 2600, ram az belki 8GB var. SSD kötü lanet gitsin, update ile yapıyorum bir bitmedi gitti. Kaç dakikadır 'Yükleniyor - Yüzde 73' de kaldı. Bir de ikinci ya da üçüncü yüklenişi.

Ya sistem kötü değil, işlemci R5 2600, ram az belki 8GB var. SSD kötü lanet gitsin, update ile yapıyorum bir bitmedi gitti. Kaç dakikadır 'Yükleniyor - Yüzde 73' de kaldı. Bir de ikinci ya da üçüncü yüklenişi.
Windows Update içerisinde yükleniyor sanırım, sabredin bazı yerlerde takılıyor. Benim de başıma geliyor sık sık ancak bir süre sonra düzeliyor biraz bekleyin.
Gelen güncelleme kodu nedir KB ile başlayan?

Bana da geldi, indirdim ancak yeniden başlatmadım. Sistem performansına göre biraz sürebilir ancak 10 dakikadan fazla olacağını düşünmüyorum. Umarım Microsoft yine sistemi patates eden bir güncelleme yükletmemiştir bize.

Babamın bilgisayarında erteleyebildiğim kadar erteliyorum güncellemeleri sonra güncelliyorum benim sistem Windows 8.1 olduğu için güncelleme derdi yok.

Windows Update içerisinde yükleniyor sanırım, sabredin bazı yerlerde takılıyor. Benim de başıma geliyor sık sık ancak bir süre sonra düzeliyor biraz bekleyin.
Gelen güncelleme kodu nedir KB ile başlayan?
Herhangi bir kod görmedim. Nerede olması gerek?
Arkadaşlar güncelleme bitti. Valla bana mı böyle geliyor yoksa gerçekten böyle mi bilemiyorum, sanki öncekine göre daha akıcı oldu bilgisayar. Herkese fikirleri ve paylaşımları için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı