Windows 10 20H2 kurulum problemi

M.Tetik

Hectopat
Merhabalar, masaüstü bilgisayarımı temiz bir kurulumla Windows 10 20H2 sürümüyle kurmak istiyordum. UEFI Windows 10 USB Hazırlama Rehberi - Technopat buradaki yazı ile gereken işlemleri yaptım fakat bir türlü kurulum ekranına gidemedim. Hatayı da bulamadım. Boot menü de her ikisini de seçtiğim zaman en son görseldeki gibi olup bilgisayar kendini yeniden başlatıp Windows'a geçiyor. Nasıl çözebileceğimi anlatırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_101.png
    Screenshot_101.png
    15 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_102.png
    Screenshot_102.png
    6,1 KB · Görüntüleme: 73
  • image0.jpg
    image0.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 80
MBR ile denedim dediğinizi fakat olmadı.

En son çare sizin dediğinizi deneyeyim. Acaba. ISO dosyasının linkini atma şansınız var mı?

Bende iki tane Windows 10 2004 ISO dosyası vardı. İkisi de eylül'den kalma. Onları vereyim de şu an evde değilim. Eve geçince buraya yüklerim. Alırsınız. Ama dediğim gibi 20H2'ye karşı tetikte olun. Bana belasıyla geldi.

O zaman sana gizli bir yöntem söyleyeyim. ISO ile dosyayı aç. İçindeki .exe'yi çalıştır ve formatı oradan at. Benim eski anakartımda da oluyordu, hiçbir şekilde çözememiştim sorunu. :D
Deneneyim bir. Teşekkür ederim. Buradan yapacağım değil mi dediğini?

Dosya Ekleri

• Screenshot_103.png
    Screenshot_103.png
    26,3 KB · Görüntüleme: 39

Dosya Ekleri

• Screenshot_104.png
    Screenshot_104.png
    7,3 KB · Görüntüleme: 28
Acaba soruna bir çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorunla karşı karşıyayım...
[Çözüm] bire bir aynı görüntüler ve sorunu yaşıyordum. BIOS güncellemesi ile sorunu çözdüm. Belki sorun yaşayan arkadaşların işine yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı