Windows 10 20H2 sorunlu mu?

Onu denemeden anlayamayız fakat önce 20H2 temiz kurulumu ile deneyin hem son sürüm hızlanma da sağlamıştı PC'lerde. Bakarsınız olmazsa o zaman 2004'e dönersiniz. Bir yolu da SSD'nin Firmware güncellemesini yapmak bu şekilde fabrika hızlarına döner kanımca.

Anlamadığım SK Hynix ve Intel SSD Firmware'si koyup bilgisayara Kioxia SSD koyuyorlar. Ben nasıl Firmware güncellerim bilmiyorum. Windows 10 2004 yükleyip bir süre orada kalacağım. Yedek alıp 20H2'ye geçerim daha sonra. İyi günler.

@windows 10 delisi ben de 20H2 sürümünü kullanıyorum. O saydığınız hiçbir sorun bende yok.

Sizinki eski PC mi? Ben eski Intel Pentium B960 PC'me 😀.Windows 20H2 yükledim orada da sorun yoktu. Şu an eski 20H2'de sorunsuz. Aslında bunda da sorun yok. Şu an küçük sorunlar olarak görüyorum. Bilgisayar takır takır çalışıyor. Yani formata zorlayacak daha büyük sorunlar olmadıkça değiştirmeyeceğim artık. Anlamadım pek ama. Tüm driverler güncel. Neyse bakalım belki de bir sonraki Windows Update'de düzelebilir. Bekleyeceğim yeni güncellemeyi. 😀.

Son düzenleme:
Anladım sağ olun. Deneyeceğim. Windows 10 2004 yedeği alıp 20H2'ye geçeceğim. Eğer yine aynı şeyler olursa 2004'e dönerim. 😀
Anladım. Sağ olun. Son bir @kaknem yorgo. Nun bunları yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istiyorum. Kendisinin bilgisayarına ben 20H2 güncellemesi yapmıştım. 😀
Bende böyle sıkıntılar hiç olmadı 🤷‍♀️

Geri
Yukarı