Windows 20H2 sorunlu mu?

Her sürüm her donanımla aynı tepkiyi vermiyor. Yüklü olan sürücüler, programlar, oyunlar değişkenlik gösterdiği için herkesin yaşayacağı sorun da değişiyor. Mesela Valorant oynadığım için mavi ekran sorununa şahit oldum, oynamıyorsanız size denk gelmemiştir. Örnek olsun diye yazdım.

Belli başlı sorunları var fakat onlar da 21H1'de düzeltildi. Dilerseniz 1 hafta daha bekleyip 21H1 çıkınca onunla formatınızı atın. Ben 21H2 kullanıyorum ve 21H1 genele sunulduğu an temiz kurulumla Insider'dan çıkış yapacağım.
Formatı kesinlikle şu an atacağım, son zamanlarda çok fazla donma ve ekran kartı driver sorunu yaşıyorum. Güncelleme ile 21H1 sürümüne geçersem temiz kurulumla arasında bir fark olur mu ?
Her sürüm her donanımla aynı tepkiyi vermiyor. Yüklü olan sürücüler, programlar, oyunlar değişkenlik gösterdiği için herkesin yaşayacağı sorun da değişiyor. Mesela Valorant oynadığım için mavi ekran sorununa şahit oldum, oynamıyorsanız size denk gelmemiştir. Örnek olsun diye yazdım.

Genel olarak Valorant oynadığım için bu sorun canımı sıkabilir ama bir deneyeceğim olmadı eski sürüme dönüş yaparım tekrar.

Formatı kesinlikle şu an atacağım, son zamanlarda çok fazla donma ve ekran kartı driver sorunu yaşıyorum. Güncelleme ile 21H1 sürümüne geçersem temiz kurulumla arasında bir fark olur mu ?
21H1, 20H2'den daha sorunsuz. Şimdiden kurun, sıkıntı olmaz.
Insider olayını düşünmeyin. Şimdi kursanız, son kullanıcı için çıktığında gelen update'ler size de gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı