Windows 10'u 20H2'ye güncellemeli miyim?

20H2 şu anda sıkıntılı. Dosyalarının durduk yere silindiğini, bir anda her şeyin silindiğini rapor edenler var. Ayrıca Ethernet sıkıntısı baş gösterdi bende. 2004'e geri döndüm. Gelişmeleri takip ediyorum.

Güncelleme mayıs aylarında geliyor genelde 21H2 ise ekim ayında geliyor genelde.
Şu videoya göre söylemiştim onu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncellemenin asıl adının 21H2 olmayacağını göz önünde bulundurmamışım tabii 😅 20H2'nin aslında 2009 olduğu gibi.

Yalnız hala daha en yakın güncellemenin 2021'in ilk yarısında geleceğini düşünüyorum.

Kim diyorsa yanlış demiş performans sıkıntısı vs yok. Gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsiniz.

Keşke profil bilgimizin altında işletim sisteminin sürüm numarasıda yazsa iyi olurdu. :)

Windows 10 çıktığı ilk günden beri kullanıyorum. Bu son sürüm kadar sıkıntılı sürüm görmedim henüz ama yine de kullanmaya devam ediyorum.
Yeni format atmama rağmen ethernet bağlantı problemi ve sürekli değişik kodlu mavi ekran hataları alıyorum. Gün de 2 kez almazsam uyuyamıyorum.

Geri
Yukarı