Windows 10 21H1 RTM Bu Ay Çıkabilir

Sorunsuz güncelleme ve Windows 10 çok uzak şeyler bence.
Teknik olarak mümkün değil bu zaten. PC dediğimiz şey binlerce donanımdan oluşuyor. Dünya üzerinde bu işi zaten yapabilecek başka bir şirket yok. MS yine iyi iş çıkarıyor. Zaten böyle olmasa pazar payı %95 olmazdı.

Genelde bir ISO paylaşılıyor çıktığında. Çıkar çıkmaz da Recep hocam konu olarak paylaşıyor ISO dosyasını. Ancak Media Creation Tool ile hemen yeni ISO inmiyor. Ne zaman gelir ki Media Creation Tool'a?

Windows 10 son güncellemeler ile toparlanmaya başladı arkadaşlar. Her ne kadar mevcut çekirdek ve NTFS dosya sistemi eskise de bir şekilde optimize edilerek kullanılabilir duruma getirilebiliyorlar. :) Eskiye dair birkaç kalıntı da temizlenmeye başlandı. İleride Microsoft çok farklı işler yapabilir ayrıca. :)

Yeni Windows 10 sürümü 21H1'in nihai RTM sürümü bu ay çıkabilir. Son dönemde yapılan güncellemeler sadece hata düzeltme üstüne. Bundan da anlıyoruz ki işletim sisteminin RTM sürümü her an imzalanabilir. Ben bu ay kesin çıkacak gözüyle bakıyorum. Çıkar çıkmaz ISO'lar ve kurulum rehberlerimiz hazır olacak tabii ki :)

Hocam normal Update olarak gelecek mi bize 20H2 gibi?

Insider sürümler onlar. RTM değil.
Pre-Build sürüm, ne Insider ne RTM sürüm, finale yakın.
1617294111263.png

Geri
Yukarı