Windows 10 21H2 çok yavaş iniyor

KebabAlanya

Hectopat
Yer
Alanya
Gece 4'te güncellemeyi başlattım akşam oldu halen %50'ye kadar gelebilmiş. Anlamadığım internetle başka indirme yapmadığım halde interneti yeterince kullanmıyor. Çözümü nedir bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece 4'te güncellemeyi başlattım akşam oldu halen %50'ye kadar gelebilmiş. Anlamadığım internetle başka indirme yapmadığım halde interneti yeterince kullanmıyor. Çözümü nedir bunun?

HDD öi kullanıyorsunuz yoksa SSD mi?

Windows 10 21H2 güncelleme aracını mı indiriyorsun? Onun yerine, Windows 10 aracı indirip bu bilgisayarı yükselt diyerek güncel ve taze Windows kurabilirsin.

M.2 SSD

Windows Update'den iniyor.

Yazım yanlışları için kusuruma bakmayın tablet ilen yazıyorum.
Yani 60FPS alman bir mucize bence drop olayını boş ver büyük ihtimal zaten ısınmadan yapıyordur.

Internet hiziniz nasıl?
Bir de buga girebiliyor o indirme yaşamıştım iptal etmeye uğraşmıştım tekrar başlattığımda düzelmişti.

Internet hiziniz nasıl?

İnternet hizim 35 Mbps ve bununla ilgili bir sorunum yok.

Bir de buga girebiliyor o indirme yaşamıştım iptal etmeye uğraşmıştım tekrar başlattığımda düzelmişti.

Şu anda indirme %99 da olduğu için iptal edemiyorum. Artık başka seferde de aynı sorun olursa o zaman böyle yapacağım.

Arkadaşlar tamamen sorun benim eksik hafızamdan kaynaklanıyormuş. Yurttayken Windows Update benden habersiz güncelleme yaparsa diye indirme hızını 0.1 Mbps yapmıştım. meğerse ondan 2 günde güncelleme indi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı