Windows 10 21H2 güncellemesi ortasında ekran siyahlaşıyor

Scott Cawthon

Hectopat
Selam. Format attığım zamandan beri bir türlü başarılı bir güncelleştirme işlemi yapamadım. Update'de 21H2 güncellemesi görünüyor 2 saat halletmesini bekledim ama tam güncellemenin ortalarına gelince ekran siyahlaşıyor. Sorun sürücü ile ilgili demeyin hepsi güncel şu anki Windows 10 sürümüm 1909. yardımcı olabileceklere teşekkür ederim. Ekstra olarak 21H2 ISO'su mevcut mu? Yardım edebilecek yok mu? @Yener K.

Son düzenleme:
@Yener K. bu arada Microsoft'un kendi sitesinden ISO'yu indirip kurmuştum ama şimdi de Windows desteğiniz sona erdi dediği için bir şekil de sistemi güncellemem lazım.

Ekran görüntüsü 2022-07-21 134404.jpg

Tamamdır hocam. Yükseltme de başarılı olmadı. Çare temiz kurulum gözüküyor.

Tamamdır hocam. Yükseltme de başarılı olmadı. Çare temiz kurulum gözüküyor.

Linkteki ISO dosyasını indiriyordum şimdi ben de.😄

@Yener K. İyi akşamlar hocam bir sorum daha olacaktı da şimdi ISO'yu indirip flash belleğe aktardım yarın da kuracağım şimdi asıl sorum kurmaya başladığımız da dosya saklama gibi seçenekler çıkar mı çünkü bir ton uygulama ve oyunu yeniden kurmak bayağı uğraştıracağı biraz endişeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum ile olmaz. Sıfırlama için var fakat bu bile tam garantili değil. Bir sürü konu var. Bazen Windows hasar alıyor ve klavye falan çalışmıyor. Microsoft bile tam olarak buna çözüm bulamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı