Windows 10 21H2 yeni klasör simgeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gayet modern ve şık duruyor bence.

Umarım Windows 10 21H2 ek olarak RAM kullanımını ve gereksiz programlardan arındırmışlardır.
Gereksiz derken umarım Paint3D'den söz etmiyorsundur. Çünkü Paint3D çok kullanışı ben Paint3D'yi Photoshop yerine kullanıyorum. Gerçekten harika bir uygulama keşke kalmasa. Çok güzel montajlar yapılıyor.

Gereksiz derken umarım paint3D'den söz etmiyorsundur. Çünkü paint3D çok kullanışı ben paint3D'yi Photoshop yerine kullanıyorum. Gerçekten harika bir uygulama keşke kalmasa. Çok güzel montajlar yapılıyor.

Hocam paint3D'den bahsetmiyorum haklısınız çok güzel bir program.

Evet daha stabil. Vista çok şişkin ve buglarla dolu bir sistem.

Ben her yerde varım beni durduramazsınız.
Evet daha stabil. Vista çok şişkin ve buglarla dolu bir sistem.

Artık değil.
XP SP3'de birkaç regedit ayarıyla embedded posready 2009 güncellemesi almış diye okudum.

Windows Vista XP'yi seviyorum 7 bana sıkıcı artık.
Sistemine bağlı. Gidip 512 MB RAM'de Vista da 7'de düzgün çalışmaz. 64-Bit'de 2 veya üstü GB RAM'in varsa 2'side akar.
Kabul etme kısmına gelirsek: Vista kullanmadım kesin bir şey diyemem.

Evet hocam.
Beğenmedim. En güzel simgeler Windows Vista ve Windows 7'dekilerdi. Daha zarif ve şık duruyorlardı bence.

Evet Vista'daki ama.
Bana bir aydır Vista'nın en iyi Windows olduğunu kabul ettirmeye çalışıyor.

Kabul etseniz biter ama.

Ben her yerde varım beni durduramazsınız.

Artık değil.

Windows Vista XP'yi seviyorum 7 bana sıkıcı artık.

Evet hocam.

Evet Vista'daki ama.

Kabul etseniz biter ama.

Windows Vista zamanı için çok iyi bir işletim sistemiydi, bunu kabul etmek lazım.

Kabul etseniz biter ama.

Herkesin kendi zevki var, buna karışamazsınız, ben mesela Windows longhorn 4074 yapısının tüm Windows tasarımlarından daha iyi olduğunu düşünüyorum ama birisi gelip "Windows 10'un tasarımı daha iyi" derse saygı duyarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı