Windows 10 22H2 yayınlandı

Sistem özellikleri nelerdir? Kötü bir sisteminiz yoksa Windows 10'u da destekliyorsa zaten güncellemelerde sorun çıkacağını sanmıyorum.
6GB RAM
256GB HDD
Intel Pentium B960
Intel HD Graphics 4000 var. Aslında win7pro yapmak istiyorum.

Herkese aynı anda gelmesi çok iyi. Halen Windows 11 22H2 güncellemesini Update üzerinden almayanlar olduğunu gördüm.

Ben hariç hocam. Neden bilmiyorum ama bana gelmemiş daha.

Ekran görüntüsü 2022-10-18 212359.png

Ben hariç hocam. Neden bilmiyorum ama bana gelmemiş daha.

Eki Görüntüle 1547567

Windows 11 bildirimini kapatmanız lazım yoksa isteğe bağlı güncellemeler gözükmüyor. Şimdilik Windows 10'da kalın'a tıklayın.
-------------------------------------------------------------------
Adamlar zaten aylardır söylüyor Windows 10 22H2 büyük güncelleme değil diye, şaşırmamak lazım. Windows 11 varken 10 için de büyük yenilikler beklememek lazım artık. Bundan sonraki sürümler artık sadece guncellik, güvenlik ve hata düzeltmeleri için gelecektir.

Hocam bende de böyle oldu. RAM kullanımı azaldı ve diskte 2 GB yer açıldı. Gözle görülen bir hızlanma mevcut.

Microsoft çalışıyor. :)
Hocam ben de boşta %50 RAM kullanımı (ki eskiden de öyleydi.) artı olarak da disk kullanıyor.
1666122401028.png

Bende RAM kullanımı azaldı ama abimin i7 3770-HDD-8 GB RAM özellikli bilgisayarında hiç bir şey değişmedi hatta yavaşladı :D
Hocam 3. nesil yine iyi. Benimki 2. nesil. Yerimizde sayıyoruz. 18 yaşıma geldiğimde alacağım ilk şey bilgisayar olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı