Windows 10 32 Bit 64 Bit'e yükseltilir mi?

SenSeI011

Decapat
Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma yanlışlıkla format atarken 64 Bit yerine 32 Bit atmışım, bunu tekrar format atmadan 64 bite yükseltme gibi bir olanağım olabilir mi?
Çünkü CD yerim çalışmıyor :D.

Evet, yapabilirsiniz. Ancak format ile.
USB bellek ile yapmanı tavsiye ederim, en az 8 GB bir USB bellek gerekiyor. ISO dosyasını indirip Rufus ile ISO dosyasını USB belleğe yazdırman gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Eskiden bende öyle yapmıştım, x64 ve x86 seçeneği vardı bende 86 daha büyük, daha iyidir diye 86'yı seçmiştim uzun süre pek çok oyun oynayamadım.

CD niz çalışmadığı için en az 8 GB hafızası olan bir USB ye Rufus programı üzerinden İSO dosyasını yazabilirsiniz.

1. Hayır, yapamazsınız.
  2. Format atmak için DVD kullanmak zorunda değilsiniz, USB bellek ile de yapabilirsiniz. Zaten günümüz bilgisayarlarının çok büyük bir kısmında DVD girişi yok.

Hayır, yok. Yeniden kurulum zorunlu. USB'den de yapabilirsiniz ayrıca.
elimde usb yok ne yazık ki
  1. Hayır, yapamazsınız.
  2. Format atmak için DVD kullanmak zorunda değilsiniz, USB bellek ile de yapabilirsiniz. Zaten günümüz bilgisayarlarının çok büyük bir kısmında DVD girişi yok.
Teşekkürler Fakat usb olmadığından yapamıyorum

Geri
Yukarı