Çözüldü Windows 10 64 bit 0xc00007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

izzete

Hectopat
Daha fazla  
Adobe Dreamweaver, Lightroom ve After Effect uygulamalarını açarken "0xc00007b" hatası alıyorum. Daha önceden Far Cry 4, Call of Duty Black Ops 3 gibi oyunlarda da olmuştu ama nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum. Şu an sitedeki tüm anlatılanları izledim programları yükledim her adımını tek tek yaptım ancak çözüm bulamadım. Lütfen yardımcı olun 1 haftadır mağdurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ProcMon raporu paylaşınız. Kafanıza göre sistemin içine attığınız bir DLL dosyası bu soruna neden oluyor.

Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma | Technopat Sosyal

Rapor için programı yükledim ama anlattığınız şeyleri adımlarına uygun şekilde takip ettiğim zaman bazı yerlerini yapamadım. 7. adımdaki oyunu çalıştırın kısmından sonrasını yapamıyorum. Oyunu açmak için basıyorum ancak yine aynı hata geliyor ve ProcMon programına herhangi bir rapor gelmiyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen 3 4 gündür oyunlarımı ve programlarımı kullanamıyorum.

4. adımı eksik yapıyorsunuz.
FarCry4.exe yazıyorum dosyalarındaki uygulama ismi bu şekilde ama mesela adobe dreamweaver veya lighroom uygulaması da aynı şekilde onların isimlerini bilmiyorum. Dosyalarına girince farklı adlar karşıma çıkıyor. Eğer teamwiever ya da skype ile bağlanma şansınız varsa siz yaparmısınız lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı