Windows 10 açılırken Microsoft hesabı şifresi istiyor

Shodaime0106

Femtopat
RAM
16 GB 2x8 DDR4
SSD veya HDD modeli
Model bilmiyorum 222 gb SSD
Ekran kartı
Apu sistem
İşlemci
Atlhon 3000G
Windows'a 1-2 gün önce format attım ve her tekrar başlattığımda Windows'um açılmadan önce Microsoft hesabım bir anda önüme geliyor ve şifre falan istiyor, giriyorum pın koyma yerine yönlendiriyor. Orası da hata veriyor, yani o beni rahatsız ediyor Windows'uma şifre de koyamıyorum, bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Direkt Microsoft hesabımı Windows'dan çıkarsam bile olur, sorun yok yeter ki kurtulayım şundan :)

Windows'a 1-2 gün önce format attım ve her tekrar başlattığımda Windows'um açılmadan önce Microsoft hesabım bir anda önüme geliyor ve şifre falan istiyor, giriyorum pın koyma yerine yönlendiriyor. Orası da hata veriyor, yani o beni rahatsız ediyor Windows'uma şifre de koyamıyorum, bunun bir çözümü var mıdır acaba?

Direkt Microsoft hesabımı Windows'dan çıkarsam bile olur, sorun yok yeter ki kurtulayım şundan :)

Merhaba ayarlara giriniz karşınıza Microsoft hesabı cıkacak Microsoft hesabıma tıklayıp gırıs yapınız karsınıza cıhazlar gelecek oradan cıkıs yapabılırsınız. Not: Cihazınızın ayrıntılarına tıklayınız karsınıza kaldır gelecektır.

Pin ayarladığınız zaman düzelmesi lazım onun bende düzeliyor normal pin istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı