Çözüldü Windows 10 açılırken otomatik onarım ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aince33

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite
Merhaba, yaklaşık 4 aydır kullandığım Windows bu sabah bilgisayarı açınca dondu ve kapattıktan sonra ise her açmaya çalışmamda "preparing automatic repair" hatası vermeye başladı. Sıfırlama, kurtarma vs. seçenekleri fail olunca yapacak bir şey kalmadı. Ancak şu an elimde herhangi format atabileceğim dosya ya da ISO yok. Bu sorunu nasıl çözerim?
P_20200619_105809.jpg
P_20200619_105820.jpg
P_20200619_105840.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamlar, sorunu çözdüm. Kullandığım cihazda biri m.2 diğeri sata olmak üzere iki tane ssd takılıydı. Hem sata hem de m.2. recover ve diğer partition'lara sahip olduğundan sanırım bir tür karmaşa yaşandı. Üst üste atılan 6-7 formatta fark ettim ve düzelttim bu sorunu. Ancak neden durduk yere meydana geldiği hakkında hiçbir fikrim yok.
Merhaba,
bu sorunun bir çok sebebi olabilir. Biraz daha bilgilendirilmemiz gerekiyor. Bilgisayarınız yeni mi? Belki HDD'nizi emekli etme zamanınız gelmiştir? Bilgisayara virüs bulaştırmış olabilir misiniz? Bazı sistem dosyaları ile oynadınız mı son günlerde? Eğer bilginiz dışında geliştiyse tamamen, format atmak zorundasınız. Evde başka bilgisayar varsa oradan ISO dosyası indirebilirsiniz. Komşulardan da destek alabilirsiniz başka bilgisayarınız yoksa. Bilgisayarcıya götürmek en son seçenek olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, sorunu çözdüm. Kullandığım cihazda biri m.2 diğeri sata olmak üzere iki tane ssd takılıydı. Hem sata hem de m.2. recover ve diğer partition'lara sahip olduğundan sanırım bir tür karmaşa yaşandı. Üst üste atılan 6-7 formatta fark ettim ve düzelttim bu sorunu. Ancak neden durduk yere meydana geldiği hakkında hiçbir fikrim yok.

Çözüm

Geri
Yukarı