Windows 10 Açılışta Easeus Partition Master Boot Mode Sorunu

ArchoNei

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Windows 10 kullanıcısıyım ve benim yerel disk d 135 ve bomboş ben de bunu bölmek istedim. Yarı yarıya disk yönetiminden böldüm fakat sonradan bu iş aklıma yatmayınca tekrar ikisinin boyutunu birleştirmek istedim ama olmadı daha sonra normal diski dinamik diske çevirdim düzeldi ama bu sefer de dinamik diskten normale çevirmeye çalıştım olmadı. İnternetten üçüncü parti bir yazılım yükledim tam oldu dedim bilgisayarı yeniden başlattı ve ne olduysa burda oldu. Windows logosu geliyor, altında o yuvarlak şey dönüyor yükleniyor manasında ama sonra bir siyah ekran geliyor o ekranda da "EASEUS Partition Master Boot Mode" hatasını veriyor. Bu hata ekranda 2 saniye kadar kalıyor ve bilgisayarı yeniden başlatıyor gene aynı hata gene tekrar gene aynı hata gene tekrar... Nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edin.

20151205_172310.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dinamik diski basit diske çevirmek için diskin bütün bölümlerini silip yeniden bölümlendirmeniz gerek. Aklınızda bulunsun işletim sistemi kurduğunuz diski dinamik diske dönüştürmeyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı