Windows 10, açılışta Windows logosunda kalma sorunu

DogeNasus

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Dün Windows 10 açılırken yüklenme ekranında kalmaya başladı. Bu sabah çözüm olarak USB'den onarım yapmayı denedim. Hiçbir sorun bulamadı ve geri yükleme yapın yazısı çıktı. Ancak geri yüklemeyi denediğim gibi açılıştaki Windows logosuna attı ve o ekranda kaldı. Açılışta da aynı sorun var. USB'den kurulum yapacağım ama ürün anahtarımı not almadım ve sistem açılmayınca da haliyle öğrenemiyorum. Ne yapmam gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi güvenli mod ile açıp AIDA 64 kullanarak lisansınızı öğrenmeyi denediniz mi?
Windows 10'da güvenli modda açmayı bilmiyorum ama az önce düzelttim. Yine de teşekkürler.

Çözüm arayanlar için yazayım: Windows'u ISO ile yükleyin. Key isteyecektir. Ürün anahtarım yok seçeneğine basın oradan o bilgisayarda kurulu olan sürümü seçin ve yükleyin. Key konusunda sıkıntı yaşamadım siz de yaşamazsınız heralde. Olur da yaşarsanız @JaroxJamaica 'nın dediğini yapabilirsiniz ya da internetten key bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı