Windows 10 Açılışta Şifre Kaldırma

Muhammet Çepni

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, Windows 10'u yeni kullanmaya başladım. Açılışta şifre girmek istemiyordum bu yüzden netplwiz'den ad ve parola girme seçeneğindeki tiki kaldırdım ama bilgisayarı açarken "Kullanıcı adı ve parola yanlış. Yeniden deneyin." yazıyor tamam dedikten sonra tekrar Microsoft hesabımın şifresini girip açıyorum. Sizce sorun nereden olabilir?
asd.jpg
dd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Netplwiz'den kutucuktaki işareti kaldırdıktan sonra tamam dedikten sonra sizden iki kere şifre girmenizi istiyor. Boş bırakıp tamam derseniz. Açılışta şifre sormaya devam eder. Şimdi yapmanız gereken tekrar kutucuğu işaretleyip tamam dedikten sonra işareti kaldırıp tamam deyin. Şifreyi iki kere doğru girin sorun çözülecektir.

Sorun şu, kutucukları boş bıraktığınızda size uyarı vermesi gerekiyordu. Şu anda böyle bir bug mevcut.

Çok Teşekkür ederim sorun netplwize kullanıcı adı kısmına hotmail adresimi yazmam gerekirken adımı yazmamdan kaynaklanıyormuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı