Windows 10 açılışta siyah ekranda kalıyor

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi anakart logosu geldikten sonra siyah ekranda kalıyor. Mouse ikonu var sadece hareket ettirebiliyorum hatta alt F4 yapınca sistemi kapatabiliyorum sanırım Windows ekranı açık fakat bende gözüken sadece siyah ekran. Daha yeni temiz kurulum yaptım Update'leri yükledim acaba onlar mı sebep oldu? Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Yeni Update'ler sıkıntı çıkarıyor, bende de güncellemeler yüklemiyordu. Sıfırlamıştım, benim önerim sıfırlaman çünkü çözülmüyor bu sorunlar. Ben çok uğraşmıştım olmamıştı, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni Update'ler sıkıntı çıkarıyor, bende de güncellemeler yüklemiyordu. Sıfırlamıştım, benim önerim sıfırlaman çünkü çözülmüyor bu sorunlar. Ben çok uğraşmıştım olmamıştı, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Açılırsa bir daha format atacağım fakat açılmıyor.

CTRL+alt+del yapın ve Görev Yöneticisi'ni seçin. Sol üst köşede bulunan dosya bölümündeki yeni görev çalıştır ı seçin. Buraya explorer.exe yazıp bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur u seçip tamama tıklayın.

CTRL+alt+del yapın ve Görev Yöneticisi'ni seçin. Sol üst köşede bulunan dosya bölümündeki yeni görev çalıştır ı seçin. Buraya explorer.exe yazıp bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur u seçip tamama tıklayın.

Görev Yöneticisi açılmıyor açılıyorsada ekranı bana gelmiyor.

Görev Yöneticisi açılmıyor açılıyorsada ekranı bana gelmiyor.

Windows logo tuşu+r yaptığınızda çalıştır geliyor mu?

Gelmiyor ise 2. adım:
Bilgisayarınızın güç tuşuna bir kere basın. Bu sayede uyku moduna geçecektir. Bilgisayarınızın güç tuşuna tekrar basın.
Eğer sorun driverlerde ise ekran gelecektir.

Windows logo tuşu+r yaptığınızda çalıştır geliyor mu?

Gelmiyor ise 2. adım:
Bilgisayarınızın güç tuşuna bir kere basın. Bu sayede uyku moduna geçecektir. Bilgisayarınızın güç tuşuna tekrar basın.
Eğer sorun driverlerde ise ekran gelecektir.

İki seçeneği de denedim olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı