Çözüldü Windows 10 açılışta siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Güvenli moda nasıl geçerim?
Kapatma menüsünde shifte basılı tut ve yeniden başlat. Kurtarma ekranı gelene kadar basmaya devam et.
Fast startup da açık değil mi?

Kapatma menüsünde shifte basılı tut ve yeniden başlat. Kurtarma ekranı gelene kadar basmaya devam et.
Fast startup da açık değil mi?

Fast startup açık. Ve hala olmadı.
Hocam bana olmuştu bende ekran kartı yandığı içindi ama sizde o yüzden mi bilmem.

Benim ekran kartım yansa PC açılmazdı.

RAM 8 GB yanında 8 GB daha alacağım. Hard disk sorunu yok Windows'un kurulu olduğu bölümde. Windows'un kurulu olduğu diskte 180 GB boş, diğerinde 160 GB boş yer var.

Açtım
Bir ara benimde PC 5 - 10 dk siyah ekranda kalıyordu. Ve 8GB ramim var... RAM kaynaklı olabilir...

Fast startup açık. Ve hala olmadı.

Benim ekran kartım yansa PC açılmazdı.

Hocalarım, benim size sorduğum şey bilgisayara bir şey olur mu? Olur ise ne olur? Benim size olan sorum bu. Lütfen yardımcı olun. Bilgisayar daha yeni. Bir şey olur diye korkuyorum.
Bir sorun olmaz ancak yeni bir PC'ye bu anakart yakışmamış. DDU ile sürücüyü silip yenisini yükledin mi?
Sadece merakından soruyorum işlemcisi nedir?

Bir sorun olmaz ancak yeni bir PC'ye bu anakart yakışmamış. DDU ile sürücüyü silip yenisini yükledin mi?
Sadece merakından soruyorum işlemcisi nedir?

i5 9400F işlemci. DDU ile sürücüyü silip yükledim hocam. Vallahi dolandırıldık galiba :D
Hocam zaten 1-2 yıl sonra anakartı ekran kartı işlemciyi kasayı komple değiştireceğim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı