Windows 10 açılmıyor

Reyred99

Centipat
Dün ekran kartını güncelleyeyim dedim, birdenbire ekran gitti. Güncelleme yapıyor diye ellemedim, 1 saat bekledim, düzelmeyince kapadım. Sonra Windows düzgün başlatılamadı dedi. Kurtarma ekranına atınca hepsini denedim. Tek çare sıfırlamaktı, yaptım ancak onda da Windows sıfırlamayı yaptı ama Windows yükleniyor ekranında %9'da ekran gitti yine. Neyse, 1 gün bekledim, gene siyah ekran görünce haliyle kapatmak zorunda kaldım. Sonuçta elektrik harcıyor. Son durum videoda göründüğü gibi, güvenli moda girip Windows indiremiyorum. Başka bilgisayar da yok. Ne yapmam lazım?

2E140D34-1039-443C-A158-6140151AFED7.jpeg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi arkadaşından komşundan rica et w10 indiirp rufusla uefi için hazırlamalısın . Sonra bios üzerinden kurarsın.
Her ihtimale karşı kenarda bi format usb si bekletmek lazım.

Bilgisayar yok diye Android cihazdan yazdırabileceğinizi söylemiştim. Rufus'u bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı