Windows 10 Açılışta İşletim Sistemi Sorması

ugurc1477

Hectopat
Daha fazla  
Windows'um çökmüştü ben de onarıma soktum. Düzelmedi, bu sefer sıfırla yaptım tekrardan düzelmedi. Be nde sıfırdan Windows kurdum bu sefer düzeldi ancak her açılışta bunu soruyor, nasıl düzeltirim? Sadece en üstteki Windows 10 çalışıyor.

IMG_20190524_190725.jpg

Nasıl yaptınız bilmiyorum ama, 3 Adet Windows kurulu olarak görünüyor. Sadece en üstteki çalışıyorsa diğerleri hatalı, bozuk vs. olabilir ki muhtemelen öyle. Tam anlamıyla tertemiz bir kurulum yapınız ve bundan emin olunuz.

Nasıl yaptınız bilmiyorum ama, 3 Adet Windows kurulu olarak görünüyor. Sadece en üstteki çalışıyorsa diğerleri hatalı, bozuk vs. olabilir ki muhtemelen öyle. Tam anlamıyla tertemiz bir kurulum yapınız ve bundan emin olunuz.
C yi zaten kurarken herşeyini kontrol ettim hatta bunun için tekrar Windowsu kurdum ancak değişmedi

Bu sorun bana da olmuştu.İki tane Windows 7 gösteriyordu.Format belleğinde sıkıntı vardı setup diyince C diskini temizlemiyordu sadece D yi temizliyordu.Ondan iki tane Windows olmuştu.Windowsdan bir ayara giriyorduk ismini unuttum kusura bakmayın 3 tane W10 nun ikisinide silebilirsin.Ondan sonra farklı format belleğine geç ve temiz kurulum yap.Bende de vardı ve sorunu öyle düzelttim.
Windows'um çökmüştü ben de onarıma soktum. Düzelmedi, bu sefer sıfırla yaptım tekrardan düzelmedi. Be nde sıfırdan Windows kurdum bu sefer düzeldi ancak her açılışta bunu soruyor, nasıl düzeltirim? Sadece en üstteki Windows 10 çalışıyor.

Eki Görüntüle 397832

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı