Windows 10 ACPI\ATK0110 sürücü kurulumu

11onbir11

Hectopat
Selamlar benim işletim sistemim Windows 7'di ve Windows 10'a geçtim ama aygıt yöneticisinde eksik olan ACPI ATK0110 driver yüklü değil diyor ve uyumlu driverimi Microsoft kataloğundan (Microsoft Update Catalog) indirdim ama bunu nasıl yükleyeceğim bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim, saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar benim işletim sistemim Windows 7'di ve Windows 10'a geçtim ama aygıt yöneticisinde eksik olan ACPI ATK0110 driver yüklü değil diyor ve uyumlu driverimi Microsoft kataloğundan (Microsoft Update Catalog) indirdim ama bunu nasıl yükleyeceğim bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim, saygılarımla.
Dosyayı çıkartın içindeki AsAcpi.inf dosyasına sağ tıkla ve yükleye tıkla.

Dosyayı çıkartın içindeki AsAcpi. İnf dosyasına sağ tıkla ve yükleye tıkla.

Teşekkür ederim dediğinizi yaptım ama Windows 10 ACPI ATK0110 (Microsoft Update Catalog ) hata verdi, ben de Microsoft kataloğundan Windows 8 ACPI ATK0110 indirdim. Zaten üstteki indirdiğim baştaki Windows 10 ATK 64 Bit miş. Dediklerinizi aynı şekil işlemleri uyguladım ve cipset Driver'im yüklendi. İlginiz bu kadar çabuk şekilde mesajıma cevap verdiğiniz için cümlletten teşekkür ederim saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı