Windows 10 Administrator sorunu

pLexN

Kilopat
Yer
Kepler
Daha fazla  
Sizinle bir sorunumu paylaşmak istiyorum aranızda bilen varsa yanıtlaması beni çok memnun eder.

Windows 10 yüklü sistemimi ayarlardan sıfırladım. Karşıma çıkan seçeneklerde bilgisayarı tümüyle sıfırlayı seçtim. Buraya kadar her şey normaldi ta ki sistem sıfırlanıp bilgisayar açılıncaya kadar. Bilgisayar açılıyor ancak giremiyorum. Kayıtlı kullanıcı yok diye bir hata alıyorum. Shift+yeniden başlattaki tüm fonksiyonları(güvenli mod, CMD vb.) denememe rağmen sürekli bu bilgisayarda kayıtlı yönetici hesabı yok gibi bir sorunla karşılaşıyorum. Hazır ortalıkta salgın da var formata götüremem. Evde kendi imkanlarım dahilinde yapabileceğim bir şey var mı? Fikirlerinizi bekliyorum
Ayrıca Shift+Yeniden başlatı kullanarak güvenli mod ve ağ ile başlattım. Masaüstü açıldı lakin hiçbir şeye tıklayamıyorum. Ne Windows penceresi açılıyor ne çöp kutusunu açabiliyorum. Sadece görev yöneticini açabiliyorum

Dosya Ekleri

• 98D4315D-4AF8-4E24-8573-A90410435B31.jpeg
    98D4315D-4AF8-4E24-8573-A90410435B31.jpeg
    2,4 MB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı