Windows 10 Advanced Micro devices güncellemesi FPS arttırır mı?

orem.d

Decapat
RAM
8GB
Ekran kartı
Rx5500xt
İşlemci
Ryzen 3 1200
Başlıkta belirttim zaten bu güncelleme sanırım işlemci güncellemesi falan yanlış bilgi vermeyim. Şimdi ne olduğunu tam olarak ben de bilmiyorum. Oyun oynayan bir insanım ve yaparsam FPS'imi düşürme gibi bir olaslığı var mı? Ya da arttırma.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,5 KB · Görüntüleme: 82
Başlıkta belirttim zaten bu güncelleme sanırım işlemci güncellemesi falan yanlış bilgi vermeyim. Şimdi ne olduğunu tam olarak ben de bilmiyorum. Oyun oynayan bir insanım ve yaparsam FPS'imi düşürme gibi bir olaslığı var mı? Ya da arttırma.

Açılımı "Advanced Micro devices" olan AMD, Amerika merkezli bir mikro çip üreticisidir... AMD'nin mikro işlemci alanında geliştirdiği en önemli ürün, APU adı verilen işlemci serisidir. Açılımı "hızlandırılmış işlem birimi" olan APU, merkezi işlem birimi (CPU) ve grafik işleme ünitesini (GPU) tek üründe birleştirmektedir.

Ekran Kartı güncellesi. Genellikle güncelleme driverını yanlış kuruyor. Kurmanıza gerek yok bende de aynı güncelleme var kurunca kartın ana driveri gidiyor panele vs erişemiyorsun. FPS arttırmaz veya düşürmez driverinizi sadece AMD'nin sitesinden kurunuz.

Ekran kartı güncellesi. Genellikle güncelleme driverını yanlış kuruyor. Kurmanıza gerek yok bende de aynı güncelleme var kurunca kartın ana driveri gidiyor panele vs erişemiyorsun. FPS arttırmaz veya düşürmez driverinizi sadece AMD'nin sitesinden kurunuz.

Tamam bilgi için teşekkürler.

Geri
Yukarı