Advanced Micro Devices güncellemesi nedir?

Ersin Zor

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. RTX 2060 kullanıyorum ve son sürüm sürücüyü kullanıyorum. Fotoğrafta gördüğünüz gibi AMD sürücüleri yüklemeye çalışıyor Windows Update üzerinden. Her Windows Update açtığımda böyle olmasını istemiyorum. Ryzen 5 1600 AF işlemci ve B450M Pro VDH Max anakart kullanıyorum.

1696338625520.png

1696338684961.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. RTX 2060 kullanıyorum ve son sürüm sürücüyü kullanıyorum. Fotoğrafta gördüğünüz gibi AMD sürücüleri yüklemeye çalışıyor Windows Update üzerinden. Her Windows Update açtığımda böyle olmasını istemiyorum. Ryzen 5 1600 AF işlemci ve B450M Pro VDH Max anakart kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1965785

Eki Görüntüle 1965787
DriverDoc, Advanced Micro Devices Windows Graphics sürücülerinizi otomatik olarak indirip güncelleyerek, işletim sisteminiz için doğru sürücü sürümünü kurmanızı sağlayan bir yardımcı programdır.

Adımları takip ederek sorun gidericiyi çalıştırın.

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Sorun Giderme > Ek sorun gidericiler'i seçin.
Sonra, Çalışır duruma getir altında Windows Update > Sorun gidericiyi çalıştır'ı seçin.

İşlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp güncelleştirmeleri denetleyin, sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Geri
Yukarı