Windows 10 ağ bağlantısı çalışmıyor

cikolata

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam. Ben uzun zamandır Windows 10 kullanıcısıyım ve bir sene öncesine kadar hiçbir problen yaşamıyordum. Fakat son 1 senedir ara ara disk kullanımım %100'e çıktığı için bir çözüm aramaya başladım. Bir Microsoft forumunda Win+R ile açılan pencereye "msconfig" yazıp hizmetler sekmesinden başlangıçta çalışan uygulamaların hepsini kapatmam gerektiği yazıyordu. Bu birinci adımdı, ben de hemen yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım fakat Windows açıldığında pin yerine şifre istedi-Normalde uzun zamandır pin ile giriş yapıyorum- bu sebeple şifremi hatırlayamadım ve parolamı unuttuma tıkladım ki Wi-Fi bağlı olmadığını gördüm. Ben de sanırım yanlış bir şeyi kapattığımı ve adaptör yerine Ethernet ile bağlanırsam işe yarayacağını düşündüm ama nafile, o da işe yaramadı. Şu an şifremi mobil üzerinden sıfırladım fakat dediğim gibi bilgisayarım internete bağlanmadığı için yeni şifre bilgisi gelmiyor ve benden hala eski şifremi istiyor. Gerçekten profosyonel yardıma ihtiyacım var. İlgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı