Çözüldü Windows 10 ağır kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mossox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu hakkında bilgi sahibi değilim yardımcı olabilir misiniz? Windows'un kendi sitesinden flash belleğe Win 10 kurdum yeni aldıgım sisteme yükledim fakat PC'ye Driver falan kurmak istediğimde kasma falan oluyor PC kapatınca ağır kapanıyor fakat Opera'ya veya choremeye geçince herhangi bir kasma donma olmuyor sebebi nedir nerede yanlış yaptım acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
\WINDOWS\system32\winload.exe.

Yazmakta ne yapmamı önerirsiniz.

Program kuramıyorum, çok donuyor.

UEFI kurulum yapmak sistemi aşırı hızlandırır. Forumdaki gerekli konular var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de sistem özellikleriniz nedir? Donanım olarak Windows 10'a uygun bir sisteminiz var mı?
Kurulumda boot ederken Flash Diskiniz (USB) nin isminin başında UEFI seçeneği olduğundan emin olun. :) ise yararsa mesajlari beğenmeyi unutmayın :) Herhangi bir sorununuz olursa tekrardan dönüş yaparım.

Kurulumda Boot ederken flash diskiniz (USB)nin isminin başında UEFI seçeneği olduğundan emin olun. :) ise yararsa mesajlari beğenmeyi unutmayın :) herhangi bir sorununuz olursa tekrardan dönüş yaparım.

Tamamdır ilgi ve alakanız için teşekkür ederim, bir de son olarak ASUS TUF Gaming B450 PRO Boot tuşunun ne olduğu hakkında bir fikrin var mı? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı