Windows 10 Aktifleştirme

oguzk37

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bugün içinde FreeDOS olan bir HP laptopa USB'den Windows 10 kurdum. Home SL diye kurmuştum fakat Pro çıktı içinden. Nasıl olduğu hakkında da bir fikrim yok açıkçası. Bütün driverları güncelledim yalnız geriye bir tek 3D Video Denetleyicisi kaldı. Nvidia Geforce Experience kurup her şeyi güncelledim fakat bu sürüm ile çalışmayacağıyla alakalı bir hata verdi ve kurulumu gerçekleştirmedi.

Windows'u güncelleyip aktifleştireyim bari dedim ve bütün güncellemeleri yükledim. Ardından aktifleştirme kısmına bulduğum birkaç keyi denedim yalnız hiçbiri olmadı. Bazısını direkt reddetti. Bazısında kabul eder gibi yapıp yeniden başlattı fakat olmadı. 3D Video Denetleyicisi de hala olmamış gözüküyor, Windows da aktifleşmedi ama bütün özellikler açık, arkaplan değiştirebiliyorum, ve hatta oyun indirip oynanabiliyor bile.

Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Gerçek bir key alıp mı aktifleştirmeliyim? Home SL diye kurduğum Windows sistemde Pro gözüküyor. Gerçekten Pro mudur? Cevaplarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı