Windows 10 AMD 26.20.12028.2 güncelleştirmesini yüklüyor

Luser 2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu güncellemeyi yüklediğim zaman Windows 10, en güncel AMD sürücüyü kaldırıyor ve bu sürücüyü (Advanced Micro devices 26.20.12028.2) yüklüyor. DDU gibi programlardan sildiğim zaman AMD'nin kendi sitesinden en günceli indiriyorum ve gene bu güncelleştirme geliyor. Bu soruna çözüm getirecek birileri yok mu? Bıkmış durumdayım. Sistem: AMD Vega 3 3200U.

Arkadaşlar, bu güncellemeyi yüklediğim zaman Windows 10, en güncel AMD sürücüyü kaldırıyor ve bu sürücüyü (Advanced Micro devices 26.20.12028.2) yüklüyor. DDU gibi programlardan sildiğim zaman AMD'nin kendi sitesinden en günceli indiriyorum ve gene bu güncelleştirme geliyor. Bu soruna çözüm getirecek birileri yok mu? Bıkmış durumdayım. Sistem: AMD Vega 3 3200U.

O güncelleştirme istek güncelleştirmesi diye biliyorum.

Bu rehber ile sürücü güncellemelerini kapatın.
Daha sonra DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın. Daha sonra Windows'un kurmasına bırakın. Kursun ne istiyorsa. Daha sonra siz elle en güncel sürümü kurabilirsiniz.
O güncelleştirme istek güncelleştirmesi diye biliyorum.

Normal güncellemeler üzerine de gelebiliyor. Öyle olursa o güncellemeyi almadan diğerlerini kuramıyorsunuz.

Dell G5 15 SE 5505 kullanıyorum ve benzerini yaşadım. Sürücü güncellemelerini kapatsam bile güncelleme almaya ve kurulmaya devam etti. Çözümü alternatif bir Windows Update aracıyla buldum. Sürücü güncellemesini kapattığın halde aynısını yaşarsan WuMgr kullanabilirsin.
Buradan Windows Update'i kapatabilir ve Ayarlar'dan saklayabilirsin. Windows'un saçma update aracından çok daha iyi.

Nasıl yani? Şu an son sürümdeyim ve 21H1'di galiba. Onu yapmadım. Ondan sonrada ve sonrada gelecek. Umarım sıkıntı çıkarmaz.

Şöyle; Windows'siz temiz kurulum ile geçerseniz sürücüleri otomatik olarak kurar. Dediğim şey ise o zaman geçerli. Siz sonradan da NVIDIA'nın sitesinden kartınız için en güncelini kurabilirsiniz.

Şöyle; Windows'siz temiz kurulum ile geçerseniz sürücüleri otomatik olarak kurar. Dediğim şey ise o zaman geçerli. Siz sonradan da NVIDIA'nın sitesinden kartınız için en güncelini kurabilirsiniz.
Ekran kartıma artık güncelleme gelmediğini belirttim. Desteğini kestiler heralde. En son ekran kartım 2018'de güncelleme aldı. Windows 10'un ileriki sürümünde sıkıntı çıkarabilirmi diyorum. Kısaca Ekran kartıma güncelleme gelmeyecek.

Ekran kartıma artık güncelleme gelmediğini belirttim. Desteğini kestiler herhalde. En son ekran kartım 2018'de güncelleme aldı. Windows 10'un ileriki sürümünde sıkıntı çıkarabilir mi diyorum. Kısaca ekran kartıma güncelleme gelmeyecek.

Biliyorum. Windows zaten yeni sürüm kurmuyor. Kartın desteğinin sonlandığını da biliyordur. O yüzden sorun olmaz. Hem de eski sürüm kuruyor.

Geri
Yukarı