Windows 10 Anahtar girilmeden ne kadar kullanılır?

ALTGR

Hectopat
Merhaba, sıfırdan Windows 10 home kurulumu yaptım, Vista lisansım ile aktifleştiremedim. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Etkinleştirmeden Windows ne kadar süre çalışmaya devam ediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben bir 3-4 aydır kullanıyorum. 20 TL'ye lisans alıp etkinleştirebilirsiniz. Yakın bir zamanda bende alacağım üşengeçliğimden almıyorum uzun zamandır :)

Microsoft Türkiye'yi aramayı deneyin. Ama sonuçtan mutlaka bizi haberdar edin. Bu sorunu şu sıralar çok kişi yaşıyor. Onlara da rehber olur :)

Valla ben bir 3-4 aydır kullanıyorum. 20 TL'ye lisans alıp etkinleştirebilirsiniz. Yakın bir zamanda bende alacağım üşengeçliğimden almıyorum uzun zamandır :)

Peki güncellemeleri de almaya devam ediyormusunuz? Güvenilir lisans alabileceğim önerebileceğiniz site var mı?

Bilgisayar bozulana kadar kullanabilirsin. Windows'u etkinleştirin diye yazı çıkıyor ama seni kimse lisans satın almaya zorlayamaz :D Hem ayrıca benim bildiğim kadarıyla sadece Microsoft hesabı ekleyemiyorsun ve masaüstünde ikon çıkıyor onun dışında bir değişme olmuyor.

Bilgisayar bozulana kadar kullanabilirsin. Windows'u etkinleştirin diye yazı çıkıyor ama seni kimse lisans satın almaya zorlayamaz :D Hem ayrıca benim bildiğim kadarıyla sadece Microsoft hesabı ekleyemiyorsun ve masaüstünde ikon çıkıyor onun dışında bir değişme olmuyor.
Ama güncellemeleri almıyorsa sıkıntı olmazmı güvenlik açısından.

Ben 30 Tl bedel ile Windows 10 Pro İmaj Dosyası ve Key satın aldım. Tertemiz, sorunsuz kullanıyorum. Not: Tüm güncellemeleri alıyorum ve süresiz lisans. Windows'u etkinleştirmeden kullanmak pek mantıklı değil, Windows'un akıcılığını bozabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı