Çözüldü Windows 10 anahtarı Windows 11'de çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

576864

Kilopat
Makaleler
3
Sıfır kurulum yapıp anahtar almak istiyorum. Aldığınız/Güvenli bulduğunuz siteleri söyler misiniz? Bir de deneyimli olanlara bir soru daha sormak istiyorum. Windows 10 anahtarı Windows 11 kurulumunda çalışır mı? (Daha ucuz gözüküyor yükseltme yapmak zorunda kalıyorsam Windows 11 anahtarı alacağım)

Çözüm
Sıfır kurulum yapıp anahtar almak istiyorum. Aldığınız/Güvenli bulduğunuz siteleri söyler misiniz? Bir de deneyimli olanlara bir soru daha sormak istiyorum. Windows 10 anahtarı Windows 11 kurulumunda çalışır mı? (Daha ucuz gözüküyor yükseltme yapmak zorunda kalıyorsam Windows 11 anahtarı alacağım)
Yazılım Lisans Satın Al | Sağlam Lisans bu site güvenli. Windows 10 anahtarları Windows 11 de çalışıyor.
Yazılım Lisans Satın Al | Sağlam Lisans bu site güvenli. Windows 10 anahtarları Windows 11 de çalışıyor.

Çözüm

Windows 10 anahtarı Windows 11 üzerinde çalışmaktadır.

Evet, çalışır. Windows 10 üzerinde çalışan her türlü lisans Windows 11'de de çalışır.

Windows 10 anahtarı Windows 11 üzerinde çalışmaktadır.

Evet, çalışır. Windows 10 üzerinde çalışan her türlü lisans Windows 11'de de çalışır.

Digital lisans anahtarı diyor. Retail mi değil mi? İlk defa alacağımdan bir saçmalık yapmak istemiyorum.

Yani alırsam eğer Retail anahtar almış oluyorum format atacağımdan kafa biraz dalgınlaştı.

Link atar mısın? Retail lisans zaten dijital lisans. OEM yazmıyorsa Retail.

Yeni konular

Geri
Yukarı