Windows 10 Arama Aracı Çalışmıyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sorun C diskini temizledikten sonra oldu. Arama çubuğuna ne yazarsam yazayım ekran alıntısında ki gibi kalıyor. Yeni dizin oluşturma ve görev yöneticisinden görevi sonlandırma gibi çözümler işe yaramadı.

394130

394132

Komut istemini yönetici olarak çalıştırın.
Kod:
sfc /scannow

Belirtilen komut ile sistem dosyalarının doğruluğunu kontrol edin. Eksik dosya bulunması halinde otomatik onarılacak.
İşlem sonunda sistemi yeniden başlatın.

Rufus ile sıfırdan kurulum yaparsam USB bloklama olmaz değil mi? Yükseltme yapan arkadaşlar USB kullandığı için kurulum engellenmiş.
Yükseltme yapıldığı için engellendi. Sıfırdan USB ile boot ederek kurulum yaparsanız sorun olmaz.

Yükseltme yapıldığı için engellendi. Sıfırdan USB ile boot ederek kurulum yaparsanız sorun olmaz.

Recep hocamızın verdiği ISO dosyasını indirip RUFUS ile USB belleğe yazsak herhangi bir problem ile karşılaşıyor muyuz? Kafam karıştı çünkü benim bu 1903 sürümüne tam algılayamadım.

Recep hocamızın verdiği ISO dosyasını indirip RUFUS ile USB belleğe yazsak herhangi bir problem ile karşılaşıyor muyuz? Kafam karıştı çünkü benim bu 1903 sürümüne tam algılayamadım.
Konuda paylaşılan ISO dosyasını link halinde açarsanız "Consumer Edition" yazdığını görürsünüz. Yani son kullanıcı ile paylaşılacak olan tam sürüme ait ISO dosyasıdır. Hatalar genelde Insider programında ortaya çıkmaktadır.
Elbette her Windows güncellemesinde olduğu gibi bu güncellemede de çeşitli hataların olma olasılığı mevcut.

Konuda paylaşılan ISO dosyasını link halinde açarsanız "Consumer Edition" yazdığını görürsünüz. Yani son kullanıcı ile paylaşılacak olan tam sürüme ait ISO dosyasıdır. Hatalar genelde Insider programında ortaya çıkmaktadır.
Elbette her Windows güncellemesinde olduğu gibi bu güncellemede de çeşitli hataların olma olasılığı mevcut.

Yok hocam ondan bahsetmedim 1903 sürümünde USB koruması gibi değişik şeyler okudum ondan bahsediyorum tam olarak. 1903 sürümü ISO'yu indirdim önceki sürümler gibi rufus ile yazıp kurabilirim değil mi yanlış anlamadıysam dediğinize göre?

Yok hocam ondan bahsetmedim 1903 sürümünde USB koruması gibi değişik şeyler okudum ondan bahsediyorum tam olarak. 1903 sürümü ISO'yu indirdim önceki sürümler gibi rufus ile yazıp kurabilirim değil mi yanlış anlamadıysam dediğinize göre?

Sıfır kurulum yapacaksanız sorunsuz kurabilirsiniz. Bende sıfır kurulum yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı