Windows 10 arama çubuğu tasarımı değiştirmek

Öncelikle hocam indirmeden önce geri yükleme oluşturursanız pek bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum, ardından YouTube'yi kullanabilirsiniz nasıl yapabileceğinizi.

Tam olarak hangisini istediğinizi anlayamadım fakat böyle istiyorsanız:

aramacubugu.png

Tek yapmanız gereken Windows 10 Build 1903 veya üstü bir sürüme güncellemeniz, eğer eski arama çubuğunu istiyorsanız ya eski sürüme yani 1803 veya daha eski bir sürüme, veya bir program aracılığı ile değiştirmelisiniz. Hangi programın bunu yaptığı hakkında bir bilgim yok.

Tam olarak hangisini istediğinizi anlayamadım fakat böyle istiyorsanız:

Eki Görüntüle 903168

Tek yapmanız gereken Windows 10 Build 1903 veya üstü bir sürüme güncellemeniz, eğer eski arama çubuğunu istiyorsanız ya eski sürüme yani 1803 veya daha eski bir sürüme, veya bir program aracılığı ile değiştirmelisiniz. Hangi programın bunu yaptığı hakkında bir bilgim yok.

Windows 10 Build 1903'e nasıl geçiş yapabilirim.

Merhaba arkadaşlar, ben arama çubuğumu alttaki gibi yapmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum. Ya da yapılabiliyor mu?

Eki Görüntüle 903117

Benmki:

Eki Görüntüle 903127
Bilgisayarının Winows sürümü nedir? Benim bilgisayarımda eskiden arama çubuğu öyleydi son sürüme geçince 1. resimde ki gibi oldu.
Bilgisayarına Windows 10 güncelleme yardımcısını indirmen lazım.

Windows Update ile güncelleştirmeleri denetle diyerek (bir sorun olmadığı sürece en son sürümü indirmesi gerek) veya Microsoft'un aracını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Bilgisayarının winows sürümü nedir? Benim bilgisayarımda eskiden arama çubuğu öyleydi son sürüme geçince 1. resimde ki gibi oldu.

Bilgisayarına Windows 10 güncelleme yardımcısını indirmen lazım.

Windows sürümüm 2004.

winver.PNG

Geri
Yukarı