Windows 10 arama çubuğuna hiçbir şey yazılmıyor

Yönetici hesabına gidin ve Windows+R tuşuna basın. Sonrasında services.msc yazın. Orada SearchBar.exe gibi bir şey olması lazım onu başlatın. :)

CMD yönetici olarak çalıştırın aşağıdaki komutları uygulayın:
DISM /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

SFC /scannow
bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Ekran görüntüsü atabilir misiniz ve @blavlmao arkadaşın dediğini yapın düzelmezse Windows tuşu+r yapın ve crfmon.exe yazıp entera basın.
Yönetici hesabına gidin ve windows+r tuşuna basın. Sonrasında services.msc yazın. Orada SearchBar.exe gibi bir şey olması lazım onu başlatın. :)

Sanırım bunu diyorsunuz.

1611683463327.png

DISM /online /cleanup-ımage /startcomponentcleanup

DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth

Sfc /scannow

Yönetici hesabına gidin ve Windows+R tuşuna basın. Sonrasında services.msc yazın. Orada SearchBar.exe gibi bir şey olması lazım onu başlatın. :)
Denedim, ama olmadı dostum.
DISM /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

SFC /scannow
CMDyi yönetici olarak nasıl çalıştıracağım? Arama yerinden yapıyordum normalde çünkü.

Kardeşim bende aynı dertten muzdariptim ama bir uygulama buldum ve o şekilde çözdüm sana linkini vereyim diyeceğim ama forum kurallarını bilmiyorum link paylaşmak istemedim (Windows Repair) Google bu şekilde arat sonra çıkan sonuçlardan indir kur orada 2. sekmede bir bölüm var repair diye oraya gir birkaç bir şey tarıyor onun tamamlanmasını bekle sonra start repair de bilgisayarı yeniden başlat bu kalıcı çözümü kardeşim.

Geri
Yukarı