Çözüldü Windows 10 arama çubuğunda buz var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1MoRGaN1

Decapat
Daha fazla  
Adsız.png

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir başlat menusunde gözüme çarpan bir şey sizinle paylaşmak istedim. Fikri olan var ise ne olduğu hakkında bakarsanız arama kısmında bir şekil buz dağı ve yıldızlar var. Ne olduğu hakkında fıkrı olan varsa paylaşırsa sevınırım :)

Çözüm
Microsoft'un özel günlere koymuş olduğu bir eklenti.

Kapatmak için:

Görev çubuğuna sağ tıklayın >>> Ara >>> Arama öne çıkanları göster tikini kapatın.
Eki Görüntüle 1395336

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir başlat menusunde gözüme çarpan bir şey sizinle paylaşmak istedim. Fikri olan var ise ne olduğu hakkında bakarsanız arama kısmında bir şekil buz dağı ve yıldızlar var. Ne olduğu hakkında fıkrı olan varsa paylaşırsa sevınırım :)
Evet bende de var. Windows yine garip şeyler eklemiş.

Microsoft'un yaptığı bir şey bende de var (mesaj düzenlendi çünkü daha önce farkına varmamıştım kusura bakmayın )

Virüs değil hocam Microsoft bazı günler koyuyor sanırsam.

Microsoft'un yaptığı bir şey bende de var (mesaj düzenlendi çünkü daha önce farkına varmamıştım kusura bakmayın )
Ezbere cevap vermek yerine bir araştırma zahmetinde bulunsaydınız bunun Microsoft tarafından işletim sistemine entegre edilmiş eklenti olduğunu anlardınız. Virüs falan değil bu.

Hepinize cok teşekkürler. Kaç gündür merakımı gideremedim. Bilgi sahibi olup bizimle paylaşan tüm arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı