Windows 10 aramada hiçbir şey çıkmıyor

Kyriell

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 aramaya yapmaya çalıştığımda hiçbir şey çıkmıyor. Sadece şu an kullandığım oturumda bu sıkıntı var yeni bir oturum açıp denediğimde hiçbir sorun yoktu.

Screenshot_29.png
Screenshot_30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümünü tam hatırlamıyorum baştan bildireyim. Windows + R yapıp services.msc yazarak hizmetler ekranına gidin. Aşağılara inerek "Windows Search"ı açıp hizmeti başlatıp, başlatma seçeneğini de otomatiğe alıp sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Başlat>Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik sekmesini açın.
Sonrasında ''Sorun Gider'' sekmesini açın.
Arama ve dizin oluşturma sorun giderici çalıştırın.
Resimlerde gösterilenleri seçip ileri deyin.
Sonra yönetici olarak çalıştırmayı deneyin diyerek tekrar aynı işlemleri uygulayın.
Düzeltmeden sonra olmuyorsa yeni oturum açıp oradan devam edin.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_4.png

Yukarıda söylediklerinizin hepsini daha önceden yapmıştım. Belirtmeyi unutmuşum ayrıca powershellden birşeyler vardı onu da yaptım. Tekrar dizin oluşturdum 130 bin küsür dizin eklendi fakat bu oturumda hala arama yapamıyorum. Regeditte cortana ve search değerleri buga girmiş olabilir diye oraya baktım fakat olması gereken yerde windows search dizini yoktu. Sırf bu yüzden de yeni oturum açmak istemiyorum ama yapacak başka birşey yok heralde.

Son düzenleme:
AdwCleaner ile taradım fakat virüs bulunamadı. Tweakingde de resimdeki gibi şeyler çıkıyor sürekli. Görev yöneticisinde search askıda olarak gözüküyor ve cortana çalışmıyor bu oturumda diğer oturumlarda cortana da gözüküyor bununla ilgisi olabilir mi ?

Screenshot_35.png
Screenshot_34.png
Screenshot_33.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı