Windows 10 Arayüz Takılma Sorunu

Şimdide farklı bir arayüz sorunu ile karşı karşıyayım. Gerçekten bu en sıkıntılısı. Dns değiştirmek için, görev çubuğundaki internet simgesine tıkladıktan sonra Ethetnet kısmına gelip özellikler diyorum ardından hiçbir tepki vermeden pencereler kapanıyor. Daha dün buradan sorunsuz Dns değiştirmişken bugün ethernet kısmının özelliklerini açamıyorum. Ne desem bilemedim, sanırım bütün terslikler beni buluyor. Dediğim gibi farklı isolardan 2 kere format attım ama yok çözemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürümde sıkıntı var diyorlar, ''Recep Baltaş öyle demedi'' diyorsunuz. Sürümde sorun var diyorlar. ''Öyle bir şey olsa Recep Baltaş bildirirdi'' diyorsunuz. Recep Baltaş bu alanda uzman biri olabilir ama kusursuz değildir. Bu yüzden dediği her şey de doğru olmak zorunda değil. Sizler de birer insansınız. Bir şeyleri kendiniz tahlil edebilirsiniz. Windows 10 her bilgisayarda sorun çıkarmayacak diye bir şey yok. İnternette diğer sitelerde şikayetlere bakın bir çok kişi Windows 10'un Build 240 sürümü için şikayetlerde bulunmuş. Demek ki sürümün eksik yanları var. Siz 3D Max'da vakit geçiriyorsunuz. Kimisi oyun oynuyor, kimisi benchmark denemesi yapıyor, kimisi de Office programları üzerinde çalışıyor. Demek ki bu sürüm bazı yönlerden eksik kalmış. Bu konu üzerinde biraz daha mütalaa etmenizi rica ederim :)

Windows 10 çıktımı ben daha bekliyorum bana yüklemeye hazır olduğunda bildirim alacaksınız diyor. Siz nasıl indirdiniz 29 temmuzu geçerse sonra indiremem lütfen yardım edin bana acaba siz İnternet'ten'mi indirdiniz. Kullanıma sunuldu'mu ben bekliyorum daha bana bildirim göndermelerini acaba gönderdiler'mi ya nereden bakacağım.

Windows 10 çıktımı ben daha bekliyorum bana yüklemeye hazır olduğunda bildirim alacaksınız diyor. Siz nasıl indirdiniz 29 temmuzu geçerse sonra indiremem lütfen yardım edin bana acaba siz İnternet'ten'mi indirdiniz. Kullanıma sunuldu'mu ben bekliyorum daha bana bildirim göndermelerini acaba gönderdiler'mi ya nereden bakacağım.

Buyrun burada indirme linki var: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

RTM sürümü adayı olarak biliniyor. Dosyaları flaşa atıp setuptan kurulum yapabilirsiniz ama naçizane tavsiyem 29 Temmuz'daki sürümü beklemeniz.

Buyrun burada indirme linki var: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

RTM sürümü adayı olarak biliniyor. Dosyaları flaşa atıp setuptan kurulum yapabilirsiniz ama naçizane tavsiyem 29 Temmuz'daki sürümü beklemeniz.
Ben 29 Temmuzu beklerim. Peki sizin indirdiğiniz orijinal'mı. Ve bildirim gelecekte acaba nasıl bir bildirim gelir yani haber verir inşallah bilgisayar. :) Teşekkür ederim cevabınız için.

Evet orjinal. Windows kendi sitesinde resmi olarak paylaşıyor zaten. Technopat da bunu Windows 10 bölümüne sabitledi konu itibarı ile. Bildirimi beklemeyin; ya şimdikini temiz kurulum yapın ya da 29 Temmuz'dakini. Seçim sizin :)

Evet orjinal. Windows kendi sitesinde resmi olarak paylaşıyor zaten. Technopat da bunu Windows 10 bölümüne sabitledi konu itibarı ile. Bildirimi beklemeyin; ya şimdikini temiz kurulum yapın ya da 29 Temmuz'dakini. Seçim sizin :)
Sizce hangisini yapmayalım. 29 Temmuz daha iyi demi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı