Windows 10 Aşırı Bellek Kullanımı

Sorun ve konu sahibi arkadaş 16GB ram den bahsetmemiş ki ? Siz nereden anladınız 16GB olduğunu?

Merhaba. Hatamı gösterdiğin için teşekkürler. Aslında bu benim hatam sayılmaz, nedeni konu sahibinin atığı foto tam ekran olunca bazı mesajları kapatı ve sizin işletim sisteminizde bulunan 16 gb rami arkadaşınki sandım. Kusura bakmayın.
Screenshot_2015-12-10-15-14-31.png

Merhaba. Hatamı gösterdiğin için teşekkürler. Aslında bu benim hatam sayılmaz, nedeni konu sahibinin atığı foto tam ekran olunca bazı mesajları kapatı ve sizin işletim sisteminizde bulunan 16 gb rami arkadaşınki sandım. Kusura bakmayın. Eki Görüntüle 123174
Estağfirullah desenize Akılsız telefonun kurbanı oldunuz. :D Bende afalladım konuyu tekrar tekrar inceledim benden başka 16 Gb yazan yok. Karıştırmış olduğunuzu nlayıp başka yanlış anlaşılmalar olsun istemedim...

@mtayfur83 Sanırım dediğin şeyden oldu.
:D
Saolun bilgilendirme için, insanlara yanlış yada eksik bilgi vermek kötü olurdu. İyi sosyaller

Sorun çözüldü arkadaşlar. Advanced System Care 9 ile bilgisayarı bir güzel tarattım ve ram kullanımı normal haline döndü. Bir arkadaş iobit demiş onun sistemin yavaşlaması hiç bir alakası yok onunla sadece sildiğim dosyaların kalıntılarını, çerezlerini temizliyorum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar Advanced System Care 9 ile bilgisayarlarına komple bir temizlik yaptırsınlar büyük ihtimal düzelecektir sorun. Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı