Windows 10 bağlı değil veya hiç bağlantı yok hatası veriyor

AlPeReNkra

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayarı açtım ve bu hatayı gördüm. Sorun gider dedim sorun algılanamadı dedi. Bilgisayarı her gün kullanmam gerekiyor ama şu an internete bağlanamıyorum. Bilen biri yardım ederse sevinirim.

Aynı sorunu yaşayan başka bir sosyal kullanıcısının çözümü bu şekilde olmuş. Dener misin?

Devre dışı olup olmadığına bakmak için ağ simgesine sağ tıklayıp "ağ ve internet ayarları öğesini açın" seçeneğine tıklayın. Oradan "bağdaştırıcı seçeneklerini değiştirin" seçeneğine tıklayın. Devre dışıysa sağ tıklayıp etkinleştirin. Öte yandan aygıt yöneticisinden bakabilirsiniz.

Bağdaştırıcı seçeneklerini değiştirin dediğimde boş klasör geliyor. Wifi cihazim denetim masasında gözüküyor ve sürücüleri güncelle dediğimde zaten güncel diyor.
Wifi sürücüsünün donanım kimliğini gönderir misin?

Cihazın Donanım Kimliği Nasıl Öğrenilir?​

1. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayın ve “Aygıt Yöneticisi”ni seçin.
  2. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görebilirsiniz.
  3. Ctrl + C ile donanım kimliğini kopyalayabilirsiniz.

Wifi sürücüsünün donanım kimliğini gönderir misin?

Cihazın Donanım Kimliği Nasıl Öğrenilir?​

1. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayın ve “Aygıt Yöneticisi”ni seçin.
  2. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görebilirsiniz.
  3. Ctrl + C ile donanım kimliğini kopyalayabilirsiniz.
Ayrıntılara giriyorum ama orada özellik ya da donanım kimliği diye bir şey çıkmıyor.

Ayrıntılara giriyorum ama orada özellik ya da donanım kimliği diye bir şey çıkmıyor.

Görseldeki şekilde göremiyor musun?
donanım.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı