Windows 10 başlangıç menüsünde adı bilinmeyen uygulama

CaTchUp

Centipat
Makaleler
3
Yer
~Rx~
Bundan yaklaşık 1 ay önce şu an yazdığım sistemi satın aldım. Bugün ise bir arkadaşın konusuna rastladım. Başlangıç menüsünde ismi bilinmeyen uygulama. Ben de bir başlangıç menüsüne bakayım dedim ve değişik isimli bir uygulama karşıma çıktı. Bilgisayarıma indirdiğim şeyler ise:

-Fortnite
-Valorant
-CS:GO
-RiseLauncher
-Bloody Driver
-GeForce Experience
-MSI Afterburner
-Steam
-Kaspersky vardı fakat sildim.

Ekran Görüntüsü (31).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce sildiğiniz bir uygulama tam olarak silinmemiş olabilir, veya kötü amaçlı bir yazılım da olabilir. Windows + R tuşlarına basıp "msconfig" yazın. Boot ve services kısmına bakın. Eğer şüpheli bir şey görürseniz devre dışı bırakın ve bir Anti-Virüs ile tarama yapın.

Şuan o yazı gitti bir anda nasıl oldu anlamadım.
Daha önce sildiğiniz bir uygulama tam olarak silinmemiş olabilir, veya kötü amaçlı bir yazılım da olabilir. Windows + R tuşlarına basıp "msconfig" yazın. Boot ve services kısmına bakın. Eğer şüpheli bir şey görürseniz devre dışı bırakın ve bir Anti-Virüs ile tarama yapın.

Microsoft'un ve Valve'nin yazılımları var. Sadece bir tek Bilinmiyor yazısı var o da BattleEyeService.
Bakın mesela şuan gözükmüyor.
Ekran Görüntüsü (32).png

Şimdi
Ekran Görüntüsü (34).png
de bu oldu.

Hocam 3 antivirüs ile taradım bişey çıkmadı ne yapmam gerek?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı