Windows 10 Başlat Menüsü Açılmama Sorunu

Keskorian

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 8.1 kullanıyordum. Windows 10 çıktığı ilk gün indirdim ve kurdum. Temiz kurulum yapmadım. Başlat menüsüne tıklayınca tepki vermiyor. Aynı şey pil, ses, bildirim simgesine de tıklayınca oluyor. İnternetten baktığım kadarıyla temiz kurulum yap dediler. Ben de yapmışken Pro sürüme yükseltmek isterim. Acaba Windows 10 pro imajı alsam kolayca yükseltebilir miyim yoksa ücret ödemem gerek mi? Şu anda kullandığım sürüm Windows 10 Home Single Language.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Windows 8.1 kullanıyordum. Windows 10 çıktığı ilk gün indirdim ve kurdum. Temiz kurulum yapmadım. Başlat menüsüne tıklayınca tepki vermiyor. Aynı şey pil, ses, bildirim simgesine de tıklayınca oluyor. İnternetten baktığım kadarıyla temiz kurulum yap dediler. Ben de yapmışken Pro sürüme yükseltmek isterim. Acaba Windows 10 pro imajı alsam kolayca yükseltebilir miyim yoksa ücret ödemem gerek mi? Şu anda kullandığım sürüm Windows 10 Home Single Language.

Ufak tefek benzer hatalar bende de mevcut. Başlat menüsünde simgelerin yerini değiştirirken bazen takılmalar oluyor. Tahminen önümüzdeki hafta çıkacak olan Service Release yamasıyla bu sorunlar çözülecektir. Önüzümdeki haftayı bekleyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı