Windows 10 başlat menüsü ve arama kısmı sürekli yukarıya kayıyor

Bust3d

Kilopat
Daha fazla  
Bazen bu sıkıntı ortaya çıkıyor ve yeniden başlatma yapana kadar devam ediyor. Sadece başlat, arama kısmı ve bildirim kısmında bu sıkıntı var fark ettiğim kadarı ile. Klasörler, tarayıcı veya uygulamalarda vs bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır? Virüsle ilgili bir olay mı yoksa Windows'un bir hatası mıdır sizce?

video

Aşağıdaki rehbere göre hızlı başlatmayı kapar mısınız? Sorun çözülürse ya da devam ederse belirtin. (İşlem sonrası bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın.)

Aşağıdaki rehbere göre hızlı başlatmayı kapar mısınız? Sorun çözülürse ya da devam ederse belirtin. (İşlem sonrası bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın.)

Denedim teşekkürler. Şimdilik beklemem lazım dediğim gibi 2-3 günde bir rastgele olan bir olay, ek olarak geç geri dönüş sağladığım için kusura bakma saygıdeğer mod ekibi Vindovs'un V'sini küçük yazdığım için cezai işlem uyguladılar :D

Peki o halde artık sorun çözüldüğü ya da çözülmediği taktirde konuya yazın ki yazığınızda bildiriminiz gelsin. Mesajınızı bekliyor olacağım.
Evet sonuç nedir? @Bust3d

Son düzenleme:
Peki o halde artık sorun çözüldüğü ya da çözülmediği taktirde konuya yazın ki yazığınızda bildiriminiz gelsin. Mesajınızı bekliyor olacağım.
Evet sonuç nedir? @Bust3d
sıkıntı 2 kez daha tekrarladı bu süreçte ama bir şey dikkatimi çekti sadece oyunlarda xbox kolu kullandığım zaman bu sıkıntı denk geldi , kol ile alakalı bir durum mu yoksa sadece öylemi denk geldi şimdilik bilmiyorum.

Evet olabilir denemekten zarar gelmez. Ama bir de aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşır mısınız?

2. resımdeki gibi çıktı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,2 KB · Görüntüleme: 46
Ne demek, her zaman. Bir sonraki sefer yazdığınızda bildirim gelmesi amacıyla bunu yazıyorum bilginize. Artık sorun devam ettikçe ya da çözüldükçe yazarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı