Çözüldü Windows 10 "Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nobody11

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 1,5 senedir aynı Retail keyi kullanıyorum. En son 1 ay evvel format attım. İlk kez böyle bir durum ile karşılaştım. Sebebi ne olabilir? Kaspersky kullanıyorum, o bir şey yapmış olabilir mi diye düşündüm ama yapsa önceden de yapardı sanki. Msi Center'da Always Update açıktı, belki ondan da olabilir.

1646145977318.png

Son düzenleme:
Çözüm
  • Başlat'a ve ardından Ayarlar'a tıklayın.
  • Gizlilik tuşuna tıklayın.
  • Geri bildirim ve Tanılamalar yazarak arayıp üzerine tıklayın.
  • Tanılamalar ve kullanım verileri altında, Tam(Önerilir) seçin.
  • Ayarlar penceresini kapatın, cihazınızı yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Microsoft'un kendi sitesinde böyle yazıyor. Bunu deneyebilirsiniz.

O zaten bu şekildeydi. Teşekkürler. Sorunu çözdüm. Msi Center'ın Always Update ayarından kaynaklı. Aynı durumu yaşayan olursa orayı bir kontrol edebilir.
  • Ayarlar penceresini kapatın, cihazınızı yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

O zaten bu şekildeydi. Teşekkürler. Sorunu çözdüm. Msi Center'ın Always Update ayarından kaynaklı. Aynı durumu yaşayan olursa orayı bir kontrol edebilir.

Çözüm
O zaten bu şekildeydi. Teşekkürler. Sorunu çözdüm. MSI Center'ın Always Update ayarından kaynaklı. Aynı durumu yaşayan olursa orayı bir kontrol edebilir.

Mrh Hocam
Aynı sorun bende var MSI alakalı sadece
MSI Afterburner var Nasıl çözdünüz siz.

" Güç seçeneklerini değişmiyor "
- Bazı ayarlar sistem yöneticiniz tarafından yönetilir -

Msi Center üzerinden kapamam rağmen bende de aynı sorun devam ediyordu.
1690007760136.png

Bu ilkeler hala durmaktaydı kayıt defteri ile HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU
1690007898193.png

Burada NoAutoUpdate ve AUOptions değerlerini 0 yaparak çözdüm.

Dosya Ekleri

• 1690007825594.png
    1690007825594.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 222
Merhaba. Yaklaşık 1,5 senedir aynı Retail keyi kullanıyorum. En son 1 ay evvel format attım. İlk kez böyle bir durum ile karşılaştım. Sebebi ne olabilir? Kaspersky kullanıyorum, o bir şey yapmış olabilir mi diye düşündüm ama yapsa önceden de yapardı sanki. Msi Center'da Always Update açıktı, belki ondan da olabilir.

Eki Görüntüle 1319786
Merhaba bende de aynı problem var. Çözümlerin hiçbiri olmuyor. Bilgisi olan var mı acaba ?

Aynı sorun bende de var nasıl çözdünüz acaba? MSİ Center yüklü ama hangi ayarı kapatacağımı bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı