Windows 10 Bazı Kısayolların Beyaz Görünmesi

Sizin benim yüzümden tartışıp da ban yemenizi istemem. Lütfen tartışmayın ya da başka konuda tartışın.
Dostum hakaret etmiyoruz. :) Ben daha çok sorunun kaynağının bulunup çözümlenmesi taraftarıyım. Sonuçta forumların asıl amacı tartışma üzerine kurulmuş.
Hem insanlar tartışa tartışa doğruyu bulabilir. Belki arkadaş bana güzel bir şey yazacak. Bende aa burada yanlış düşünüyormuşum diyebilirim. Yeterki uslüp bozulmasın.

Simge paketi yüklemişsiniz o yüzden olabilir. Orijinal simgeleri kullanın.

Vereyim lisansımı ara microsoftu doğrulat istersen. Orijinal kullanıyorum. Bilgisayarı alırken Windows kurulu ise herkeste zaten orijinal olur. Çünkü alırken onun parasını da veriyorsun. Şuan win 10 kullanıyorum.
Nvidia + intel ekran katına sahip bilgisayarlarda da anlık takılma sorunu oluyordu. O bilgisayarlarda korsan mı yan sanayi mi?

Daha geçen orijinal gta vice city aldım. Korsanda yaşadığım sorunların aynısını onda da yaşadım.
Korsan iyi bir şey değil. Güvenli de değil. Onda hemfikirim ama her oluşan hatayı korsana bağlayan insanlara ayar oluyorum.
Ben hatayı kastedmedim zaten mesajıma bakarsanız. O şeyinde ne olduğunu bi araştırın ondan sonra neden korsan dediğimi anlarsınız zaten. Orjinal kullanıyorsunuzdur. Doğrudur. Ama o programla etkinleştirilen Windows korsandır. O programında nelere yol açtığını araştırın isterseniz.

Kullandığınız simgeleri değiştiren tema uygulamasını kaldırın.

Küçük resim ön belleğini temizleyin.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4026616/windows-10-disk-cleanup
Screenshot_1.png
IOBit ürünlerini kullanmayınız. Sistemde kararsızlıklara yol açabilir.
Büyük ihtimalle masaüstü oluşturulan küçük resim ön belleklerini bu uygulamalar bozmuş olabilir.

Bakım için bağlantıdaki uygulamaları kullanabilirsin.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi
Günlük temizlik için Wise Disk Cleaner öneririm.

Ayriyeten korsan Windows kullanmayın. Çok ucuza OEM anahtarı alabilirsiniz.
windows 10 Satın Al - Durmaplay

Kullandığınız simgeleri değiştiren tema uygulamasını kaldırın.

Küçük resim ön belleğini temizleyin.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4026616/windows-10-disk-cleanup
IOBit ürünlerini kullanmayınız. Sistemde kararsızlıklara yol açabilir.
Büyük ihtimalle masaüstü oluşturulan küçük resim ön belleklerini bu uygulamalar bozmuş olabilir.

Bakım için bağlantıdaki uygulamaları kullanabilirsin.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi
Günlük temizlik için Wise Disk Cleaner öneririm.

Ayriyeten korsan Windows kullanmayın. Çok ucuza OEM anahtarı alabilirsiniz.
windows 10 Satın Al - Durmaplay

Verdiğin adreste "tek kullanımlıktır ve format atıldığında aynı kodu tekrar kullanamazsınız" diyor.
Inkeddp_LI.jpg

@MHC OEM anahtarı Anakart değişmediği sürece sınırsız kullanabilirsin.
Home ya da PRO hangi sürümü aldıysan ona göre Temiz kurulum (Format) yapman gerekiyor.

Korsan ile alakası yok çözümü basit aslında tartışma yeri değil burası.
Özelden kişisel sorununu aralarında çözebilir buraya yazan bazı arkadaşlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı