Windows 10 bilgisayar alınan yeni interneti görmüyor

bmpeti

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ3-10100F, Ana Kart: GIGABYTE H410M S2H, Ram: GSKILL 2X8(16)GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz, Ekran Kartı: GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6, Kasa: Thermaltake Versa T35 ARGB 650W 80+ USB 3.0 Tempered Glass Mid Tower, SSD: WD 500GB Blue SN570 Gen3x4 M.2 2280 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma)
Arkadaşlar selam. Geçenlerde bölgemize fiber altyapı geldiği için Turkcell Superonline'ın 50 Mbps'lik paketine geçtik. Evdeki herkes bağlandı ancak benim masaüstü bilgisayar bağlanamadı. Şu an evde 2 internet var biri yenisi Turkcell diğeri eskisi Türk Telekom. Ama Türk Telekom'u artık bugün bırakacagiz şu anlık evde öylesine duruyor. Benim bilgisayarda kullanabilir ağları göster deyince sadece 1 seçenek çıkıyor o da bizim Türk Telekom. Kimse kullanmadığı için kapalı olarak duruyor açınca da internete bağlanabiliyordum ancak dün akşama kadar. Eskiden Türk Telekom evin ön odalarindaydi ve arka odalara çekmediği için ve bilgisayarda arka odada olduğu için TP-Link modemi almıştık bilgisayara çekmesi için. Dün de ben dışarı çıkınca ablam bu durumu düzeltmeye çalışırken TP-Link modemini sıfırlamış ama işe yaramamış ve artık bilgisayar Türk Telekom açıkken bile internete bağlanamıyor. Bir yere bağlı gözüküyor ama ama internet erişimi yok gözüküyor. Bende sabah gelişmiş ağ ayarlarından ağ sıfırlama seçeneğini denedim ama yine olmadı. Sonuç olarak kullanilabilir ağlari gösterince sadece bir seçenek çıkıyor ağ adı altında ve internet yok diyor başka ağlar çıkmıyor. Bu arada TP-Link modemi hala bilgisayara bağlı. Bilgisizsem kusura bakmayın ama bir türlü yapamadım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı