Windows 10 bilgisayar nasıl Windows 7 yapılır?

te6ge

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, bilgisayarı aldığımda elime lisanslı Windows 10 olarak geldi fakat kasma ve donmalar sürekli oluyordu. Ben de Windows 7 veya 8.1'e geçmeyi planlıyorum fakat nasıl kuracağım konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yapıp dönebilirsiniz. Sistem nedir?

Selamlar, bilgisayarı aldığımda elime lisanslı Windows 10 olarak geldi fakat kasma ve donmalar sürekli oluyordu. Bende Windows 7 veya 8.1'e geçmeyi planlıyorum fakat nasıl kuracağım konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

YouTube'da nasıl Windows 7, 8.1 kurulur anlatımları bulunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM.
AMD A9-9420 Radeon R5 ışlemci.
AMD Radeon R5 Graphics GPU.
60Hz monitör, 1TB disk.
Tamamdır hocam. Bu sisteme Windows 7 kurabilirsiniz. AMD ekran kartı sürücüleri 7 için 8.1'e göre daha stabil. Fakat SSD yoksa alıp tekrar Windows 10 kurabilirsiniz. Daha güncel kalırsınız. Tekrar format atmak gerekiyor.

Tamamdır hocam. Bu sisteme Windows 7 kurabilirsiniz. AMD ekran kartı sürücüleri 7 için 8.1'e göre daha stabil. Fakat SSD yoksa alıp tekrar Windows 10 kurabilirsiniz. Daha güncel kalırsınız. Tekrar format atmak gerekiyor.
Sağ olun hocam, iyi günler.
Bu bağlantıdan Windows 8.1 ISO dosyasını indirip kurabilirsiniz.
Güncel değil mi? Sonradan tekrar driver yüklemek durumunda kalmayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı