Windows 10 bilgisayara format atmak için ISO dosyası kurmak gerekli midir?

Öncelikle Wi-Fi veya Ethernet hangisi silinmişse ağ bağdaştırıcılarından kontrol edin. Devre dışı bırakmış olabilirsiniz. Tekrar kurulum için farklı bir bilgisayardan USB bellek ile bilgisayarın marka modeli ile üretici firmanın sitesine giderek Wireless ve Ethernet sürücülerini indirip kendi bilgisayarınıza kurulum yapabilirsiniz.

Hatta indirdiğiniz sürücüden emin olmak için komut satırını(CMD)nı açıp wmic BIOS get serialnumber yazıp çıkan seri numarası ile yine üretici firma sitesine gidip en doğru sürücüyü bulabilirsiniz.
Yani ISO dosyalarını kurmadan sürücüler tekrar indirilmez mi ben direkt format atınca sürücüler de yeniden kurulur diye düşünüyordum.

Yani ISO dosyalarını kurmadan sürücüler tekrar indirilmez mi ben direkt format atınca sürücüler de yeniden kurulur diye düşünüyordum.
Dostum format atınca sürücüler tekrar iner fakat böyle basit bir sorun için format atmaya değmez. Sorunun çözümü basit.

Sen temiz kurulum olsun diyip format atmak istiyorsa o ayrı. Kablosuz bağlantında mı problem var yoksa kablolu internet bağlantısında mı?

Dostum format atınca sürücüler tekrar iner fakat böyle basit bir sorun için format atmaya değmez. Sorunun çözümü basit.

Sen temiz kurulum olsun diyip format atmak istiyorsa o ayrı. Kablosuz bağlantında mı problem var yoksa kablolu internet bağlantısında mı?
Kablosuzda var kabloluda olsa atmam zaten ama başka yolla da çözülebiliyormuş anladım.

Ayrıca format düşünmemin sebebi farklı bu sorunla 1 defa karşılaşmıyorum ondan format atayım kurtulayım dedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı