Windows 10 bilgisayarım sürekli donuyor

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım sürekli bi uğraş içerisinde oluyor. Bilgisayar boşta iken farenin yanında daire dönüyor, chrome da videolar kasıyor, bilgisayar çok yavaş açılıyor. Önceden 9 sn. idi. Fakat şimdi 1 dk.'yı buluyor. Başlat tuşunun yanındaki arama butonuna tıklayıp denetim masası yazdığımda çok bekliyorum.

Bazen ben yazıyorum bilgisayar sonra yazıyor. Bende 2 tane 500GB toplam 1TB disk var. Segate ve Western Digital. Segate olanı kullanıyordum, fakat ara ara kafa vurma nedenleri ile 2.'ye ihtiyaç duydum. Sistem WD üzerinde yüklü. Windows 10 orijinal. Ekran alıntısı aracı aramama rağmen çıkmıyor. Ben size elle yazacağım.

• CPU: %2
  • RAM: 1,4/3,9
  • 0 Diski: %0
  • 1 Diski: %0
Bilgisayarım:
  • H61M-K
  • İntel İ3 3.30Ghz.
  • 4GB Ram
  • GT420

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun kaynağını buldum. Ekran kartı sürücüsü. Sürücüyü kaldırdıktan sonra hızlanıyor bilgisayar. Windows 8.1 kurdum, o da sadece 'Hoş Geldiniz' yazısında çok bekliyo. Sürücüyü kaldırınca bilgisayar kendine geliyor. En son sürücü yüklü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı