Windows 10 Bilgisayarın Hoparlöründen Ses Gelmiyor

caulkercharles

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bir süredir bilgisayarımın hoparlörlerinden ses gelmiyor. Her şeyi denedim, sistemi sıfırladım, Realtek driver yükledim ama nafile. Kulaklık çalışıyor ama hoparlör çalışmıyor. Hoparlörü başka cihazlarda denedim çalışıyor. Bir türlü sorunu çözemedim lütfen yardım edin.

Güncel.
Sorun gidericide "Genel ses sürücüsü" olarak yazıyor.

Yanlış kayıttan yürütme cihazı varsayılan olarak atanmış olabilir, lütfen mevcut cihazlar arasında geçişler yaparak tekrar deneyiniz.

Görev çekmecesindeki ses ayarı ikonuna sağ tıklayarak açılan pencereden kayıttan yürütme aygıtlarını seçip gerekli pencereye ulaşabilirsiniz.

Yanlış kayıttan yürütme cihazı varsayılan olarak atanmış olabilir, lütfen mevcut cihazlar arasında geçişler yaparak tekrar deneyiniz.

Görev çekmecesindeki ses ayarı ikonuna sağ tıklayarak açılan pencereden kayıttan yürütme aygıtlarını seçip gerekli pencereye ulaşabilirsiniz.
Bunu da denedim olmuyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı